| Mariabrunetica a întrebat:

Salut prieteni de pe TPU ....In primul rând a-și vrea sa ma adresez femeilor /fetelor.
Am cel mai mare ghinion sad
Recent, cam peste o luna o sa împlinesc 18 și îmi doresc tare mult sa îmi fac majoratul,bineînțeles asta o sa se întâmple,doar ca o sa am o problema,exact pe data aceea o sa îmi vina menstruația, a-și vrea dacă știe cineva cum sa o pot face sa întârzie.Am nevoie de ajutorul vostru fetelor. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Lavii007 a răspuns:

Nu poti, doar cu medicamente si e riscand pentru ca se poate deregla luni intregi. Eu zic sa folosesti o.b. ca sa nu se vada si te schimbi la 3-4 ore, nu e chiar asa de grav. Poate ai norocul si iti vine dupa acea data. Distractie placuta!

| IthinkIly a răspuns:

Nu poți, dacă faci 18, înseamnă că e reglată happy
Doar dacă te culci cu cineva înainte și nu te protejezi, înțelegi ce zic?happy
Fundă?