| PinkLips847 a întrebat:

Hei fetelor! Am nevoie de ajutorul vostru! Trebuia sa imi vina menstruatia azi, 31 august...dar mi-a venit in 23 august! Nu imi curgea foarte tare, dar acum pe cand sa se termine, vine din ce in ce mai tare! Ce credeti ca se intampla? /
Sau ce ar trebui sa fac? E putin aiurea, dar va rog niste sfaturi...

6 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Menstratie nu vine la ora x ziua y. E normal sa mai ai unele dereglari, mai ales daca esti la inceput. Stai calma.

| PinkLips847 explică (pentru Evelyn666):

Nu sunt chiar la inceput...am menstruatie de 5 ani si nu am mai avut dereglari. Oricum, mersi happy

| Evelyn666 a răspuns (pentru PinkLips847):

Crezi ca eu nu mai am? Si am de vreo 7happy. Bafta

| PinkLips847 explică (pentru Evelyn666):

Mersi la fel happy

| diavolitadulce a răspuns:

Este o simpla dereglare care a fost produsa posibil de vremea care este schimbatoare. Corpul reactioneaza la astfel de schimbari! Ideea e ca este normal asa ca stai calma!

| evelyn000 a răspuns:

Dereglarile da sunt normale, dar intodeauna sunt cauzate de ceva. in situatia asta cred ca tu esti racita jos cum se spune de aceea iti curge asa mult spre sfarsit. kiss kiss