| PrOEvolution a întrebat:

Salut prieteni.M-am apucat si eu de sala si as vrea sa pun masa musculara pe mine.Am 1.84 si 68 de kg.As vrea,daca se poate,niste detalii cum se fac milkshake-urile acasa,naturale,cu oua,lapte, cacao..etc.Fara creatina sau alte chestii pentru ca vreau sa fac natural.Dau funda+vot la raspunsul cel mai bun, cu detalii etc.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. creatina = natural ( se gaseste IN CARNE. mananci carne => iei creatina )

2. shake-urile alea sunt TERCIURI pentru COPII MICI, niciun sportiv nu consuma asa ceva

Mai documenteaza-te si tu, ce naiba