| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni!
Mi-a dat cineva un ID si o parola, dar nu stiu de la ce cont ar putea fi. ID-ul este format din cifre ( 6 mai exact), iar parola la fel tot din cifre. Nu stiu de la ce ar putea fi. Aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi de la unul din milioanele de site-uri care au o metoda de inregistrare. Ghiceste tu.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Intreaba pe acel cineva la ce foloseste ID-ul si parola aia, intreaba pe acel cineva de ce a trebuit sa iti dea tie acele numere.