| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni! Uite ca am dat si eu de probleme.
Am cunoscut o fata acum 3 zile care e mult prea de treaba. Am ieșit cu ea ieri, dar nu știu din ce motive efectiv m-am blocat straight face,nu știam ce sa vorbesc, eram panicat, spuneam doar prostii,iar eu de obicei nu sunt asa. Mi-am cerut scuze pentru faptul ca am fost atat de oribil. Acum mi-am propus sa ies cu ea intr-o zi si sa ma calmez,sa vadă cum sunt de fapt, nu un stresat panicat laughing Mi-a zis ca si ea a scos prostii pe gura fara sa vrea.
Inca o prostie a fost ca nu ma uitam la ea cand vorbeam, nu înțeleg ce s-a întâmplat,de ce eram asa panicat, lol.
Ce părere aveți? Ce s-a întâmplat cu mine mai exact?
Va mulțumesc pentru timpul acordat! FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Te-ai panicat... inseamna ca iti place destul de multisor de ea si esti tare speriat ca ''oare ce o sa creada? oare cumo sa interpreteze? oare ce o sa zica?" si intrebari din astea. Ia-o mai moale, ca nu e politaiul de la scoala de soferi sa te evalueze!

6 răspunsuri:
| Giz?z a răspuns:

În adolescenţă e normal. Stai fără griji.

| neutrino a răspuns:

Nu s-a intamplt nimic cu tine, dar ai fost depasit de eveniment. Acum, stiind ce si unde ai gresit, te poti intalni iarasi cu ea.

| SkyPilot a răspuns:

Iti place fata, esti pe cale sa te indragostesti. Daca ea are un pic de experienta, stie ce se intampla. Poti sa ii spui ca o placi si de asta te pierzi in prezenta ei si roag-o sa aiba un pic de rabdare cu tine.

| MyNameIsCata a răspuns:

Incearca sa faci repetitii in fata oglinzii si incepe sa vorbesti cu ''oglinda''. Pare ciudat dar nu strica sa vezi si tu ce mutre bagi cand ii zici ceva.

| Anonim340 a răspuns:

Esti cam îndrăgostit de ea...eu zic ca ar trebui sa iesi cu ea si sa vedeți in continuare ce se va intampla