| Adrianutzulica a întrebat:

Salut prieteni! Vreau sa ma joc cu o gagicuta happy Si ba nu stiu cum dracu sa o satisfac la maxim ceva sfaturi buna. Ultima data o zis ca o fost frumos dar nu excelent, ce sfat imi dati sa o satisfac tarewinking Dau FUNDA Celui mai tare sfatwinking

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

O mână o bagi în priză, iar pe cealaltă o pui pe fată. Sper să te ajute.
Fundă?

| Adrianutzulica explică (pentru Neo12):

Te *** in gura poti sa iesi de aicea cu asemenea raspunsuri!

| ConstantinEdi a răspuns:

Ia pastila albastrawinking

| Sqiechest a răspuns:

BDSM. Poate fata are nişte fetişuri mai ciudate.

| Adrianutzulica explică (pentru Sqiechest):

Ba nu stiu da niste f=sfaturi de satisfaceri din partea fetelor m-ar ajuta