| raluk3 a întrebat:

Salut prieteni! (ma scuzati sunt pe contul unei prietene, am nevoie de sfat ) Cine ma poate ajuta, eu am 15 ani si am o prietena de 14, suntem de ceva timp impreuna si am mare incredere in ea si ea in mine. Ea de la un timp vine aproape in fiecare zi pe la mine inainte de scoala, dupa aceea vorbesc in fiecare seara cu ea la telefon despre anumite lucruri care sa le facem a 2-a zi, ea mi-a propus sa facem ***, dar eu nu ma iau dupa ea, inca o cred copil si tin mult la ea si nu vreau sa se intample ceva, dar imi spune sa ne jucam sa o satisfac intr-un anumit fel, nu stiu ce sa-i fac. Dati-mi si mie un sfat, cum sa o satisfac? Orice dar nu ***winking. Multumesc. Funda!

Răspuns Câştigător
| sebastyancuidiny a răspuns:

Masturbeaza-o. Initial sarut-o, joaca'te cu ea, dezbrac-o usor ...nu o atinge pe sani sau vagin la inceput, chiar daca e dezbracata in fata ta.Sarut-o intre sani, usor pe abdomen, buric, dupa pe coapse, degetele la picioare, apoi mangai-o usor, sarut-o apoi coboara usor la sani, saruta-i sfarcurile pe rand, apoi sufla usor aer cald. ATENTIE: saruta nu musca. Dupa usor pe acelasi drum, o intrebi increzator daca te lasa sa o saruti in vagin, apoi o saruti (sau nu) si faci miscari circulare cu limba, apoi ii poti introduce un deget in vagin sau sa continui miscarile circulare cu degetu'. Sa pui accent pe clitoris. Parerea mea e ca ar trebui sa faceti ***, odata ce intretineti relatii sexuale ar trebui sa va aproprie decat sa va desparta, si nu are ce sa pateasca. Succes, funda?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Mai bine lasa-te in voia ei... se vede ca stie ea ceva...

| T4ny4 a răspuns:

Ce sex mai? Ma jucati-va dracului cat mai aveti timp, ca sunteti copii.Lasati tampeniile astea c-aveti timp de ele! Auzi-o si p-aia, vrea sex la 14 ani.Da-i 2 peste ceafa daca vrea satisfactie la varsta asta.Doamne,14 ani... ce mama dracului v-a apucat pe toti?

| OrionM6 a răspuns:

Foloseste-ti mainile si limba tinere padawan *lmfashtmsfoaidmt* dar nu incerca sa patrunzi in camera secretelor =)

| Zapacitaaaa a răspuns:

Hmmmm pai o poti satisface (dar nu facand sex cu ea) prin mangaieri tandre, chiar si pe aproape de zonele intime, o poti pup pa sani, sau sa o musti usor de gat lucruri de genul asta. Dar ai grija sa nu o infierbanti prea tare si atunci sa vrea sa faceti sex pe bune. Multa bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena ta e o tâmpită. Abia a învăţat să îşi schimbe tamponul şi cică vrea sex acum. În primul rând, e o teribilistă şi jumătate. Dacă porneşte de la vârsta asta, fii sigur că habar nu are ce e sexul. Oare ştie de riscul enorm de a face cancer de col uterin dacă întreţine relaţii sexuale până în 17 ani? Oare ştie metodele de contracepţie eficiente şi eronate? Au, ce a luat-o razna lumea. Oare, dacă porneşte de la vârsta asta, îţi dai seama că îşi face dosar la câţi o să o pătrundă până la 20 de ani, dacă mă înţelegi? Îmi vine să mă sinucid. Ah da, şi sunt de vârsta prietenei tale. Mă rog, felicitări ţie că măcar ştii că e un copil care nu ştie ce face şi ce spune. Limitaţi-vă la săruturi şi îmbrăţişări, hai că nu e greu.

| raluk3 explică (pentru anonim_4396):

Ce dracu sa fac daca ea mi-a cerut asa. eu am zis. nu ma iau dupa ea oh go on. si stai lin mi-a zis concret k vrea. e destul de matura

| anonim_4396 a răspuns (pentru raluk3):

Pai nu te lua happy. Şi nu, nu e matură dacă nu se informează despre riscuri, repet ce am zis în primul răspuns. E doar curioasă, teribilistă, vrea să pară matură doar că se consideră destul de tare încât să o facă, faţă de alte fete cu adevărat mature, care îşi văd de ale lor şi nu vor avea probleme. Toate la timpul lor. Ignor-o dacă îţi cere oh go on.

| Rallu5a a răspuns:

Pai si saruturile, mangaierile sunt un mod bun de a satisface o fata.