| anonimegirl54 a întrebat:

Heyy
Vreau sa o conving pe mama sa ma lase sa dorm la un baiat si nu stiu cum
Nu ma duc doar eu...mai vin inca 2 colege si cel mai bun prieten al lui
P.s. am 15 ani

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La varsta asta, este necasr sa discute parintii gazdei cu ai tai sa ii asigure ca veti fi supravegheati si nu veti fi expusi pericolelor.

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Sansele sa te lase sa mergi vor fi slabe. E normala reactia fiindca esti mica si nu intelege de ce ai vrea sa dormi acasa la un baiat pe care probabil ca nu il cunoaste. De ce nu mergeti ziua? Incearca sa ii prezinti pe prietenii tai si in timp se vor schimba lucrurile.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu fetita de 15 ani sa dormi la un baiat, impreuna cu alte fetite si baitei? De ce, vi s-a facut de orgii sexuale?
Categoric nu! Sunt intru totul de acord cu mama ta.

| anonimegirl54 explică (pentru Violleta2022):

Faza e ca suntem prieteni buni si ne cunoastem de mult si in niciun caz nu s-ar ajunge la asta

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonimegirl54):

Nu as baga mana in foc, pentru ca am avut o surpiza acum cativa ani cu cel mai bun prieten al lui fii-miu, copil crecsut in casa cu fii-miu de mic, cunsocandu-l si iubindu-l ca pe fii-miu, si care, m-a socat si m-a dezgustat prin ceea ce a facut la mine in casa, in timpul concediului nostru.
Nu profita de bunatatea oamenilor, ca nu-i normal sa le bagi un caine pa gat, ca nu-i un obiect de care te poti debarasa usor!
Cere voie parintilor fetei, ca sa este normal si roaga-i sa pastreze secretul, daca este musai sa-i iei caine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce parinte s ar lasa convins de o orgie adolescentina?

| anonimegirl54 explică (pentru suntserios):

Daca va ganditi ca tot ce pot face niste copii intr o casa fiind si sub supraveghere este sexul sincer nu are rost sa raspundeti la intrebare pentru ca normal ca niciun parinte nu ar fi convins de asta

| mentholinks a răspuns:

Norocos baiatu asta. O sa v-o traga la toate trei. Sa ne povestesti cum a fost.

| anonimegirl54 explică (pentru mentholinks):

Am mentionat ca mai vin si alti prieteni tocmai ca sa se inteleaga ca nu vom face nimic de genul asta...

| Lzehxo a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discute toti parintii intre ei. Si ai lui si ai tai.