| pnmvital a întrebat:

Salut, problema mea e cam asa : acum cateva luni mi-am facut o prietena pe net, si vorbeam cu ea pe mes in fiecare zi, duminica trecuta mi-a zis ceva.( nu prea pot spune ). inf. am vb cu ea despre treaba aia, nu m-a deranjat deloc, apoi a zis ca trebuie sa iasa si intra iar. nu a mai intrat. noaptea pe la 1 a intrat dar eu nu mai eram pe mes, adica aveam mesu pe tel deschis si apaream online. si ea mi-a trimis o gramada de mesaje. a crezut ca sunt sup pe ea. chestii... dimineata am gasit mesajele si i-am trim inapoi ca nu am nimic insa ea de atunci nu a mai intrat nici pe mes si nici pe fb. si ce imi e putin bizar, e ca i-am lasat si eu multe mesaje sa vad de ce nu intra sau ce a patit, dar nici 1 rasp. oare ce naiba se intampla numarul de tel al ei nu-l am ca sa o sun?

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Ar fi recomandat sa va intalniti la un suc (daca este posibil), sau daca nu sa vorbiti la telefon, deoarece messenger-ul are unele limitari in comunicare/socializare.

Succes!

| Onn3 a răspuns:

Poate s-a speriat de discutia pe care ati avut-o probabil acum ii e rusine sau nu a fost pregatita sa porti discutii mai serioase cu ea.