| deeutza_2401 a întrebat:

am si eu o intrebare. Imi place mult de un baiat care este cu mine in clasa. De curand suntem iubiti.Si stiti ca a inceput vacanta de vara. De 11 zile nu l-am mai vazut si nici nu am mai vorbot cu el. El ma mai sunat mi-a trimis mesaje. Dar nu am fost pe faza sai raspund gaseam apelur isi mesaje la vreo 2 ore. Azi am stat pe mess m-am gandit ca intra. Eu nu am fost in fata la calculator si mi-am lasat messu deschis. A intrat dar nu mi-a lasat mesaj nu nimic. Oare mai tine la mine sau se mai gadneste macar la mine. Sunt foarte trista

Răspuns Câştigător
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Buna!happy Nu prea vad care ar fi de fapt problema. Din cate ai specificat nu te neglijeaza. Doar ca nu ai fost pe faza la momentul potrivit. Eu spun ca daca te suna si iti trimite mesaje si se intereseaza de tine nu e nici o problema.
Si in legatura cu faptul ca nu l-ai vazut de 11 zile: nu iti face griji! Baietilor le place sa petreaca timp singuri (de altfel cum tuturor ne place). Asa ca nu iti face griji in legatura cu el. Daca petrece timp de unul singur nu te neglijeaza.

3 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Pai daca tu nu i`ai raspuns la mesaje/apeluri ce vrei sa faca? s`o fi saturat sa vorbeasca singur.suna`l si tu, intreaba`l ce face, vorbeste`i frumos...

| A3tius a răspuns:

Nu esti trista: esti OBSEDATA de el. Dai baiatului timp sa respire. Nu trebuie sa fie 24/24 cu tine. Suna-l tu... dar nu obsesiv si, mai ales calmeaza-te

| deeutza_2401 explică:

I-am cerut scuze ca nu i-am raspuns i-am explicat... mie tare greu sa cred ca se mai gandeste la mine.sad