| SwEeTnEsS a întrebat:

Salut; putetzy va rog sa imi datzy niste site-uri de unde pot descarca, muzicaa noua, straina, buna, sau dati-mi niste melodii bune, noi(titlul)
multumesc, cel ce imi va da cele mai multe site-uri sau denumiri, va primi funda, garantez...(^_^) happy

1 răspuns:
| irocku a răspuns:

Pai nu trebuie sa descarci de nu stiu unde poti descarca muzica de pe youtube si melodii uite cateva:ely-hei; auburn-la, la, la; auburn-bad day; auburn-all about him; auburn-perfect two; crbl-romanu n-are noroc(asta nu e noua); inna-un momento; rebecca black-my momentsi cam atatte rog funda