| TheEye a întrebat:

Sa spunem ca as vrea sa imi fac majoratul intr-un club (din Iasi) si vreau sa invit si persoane care NU sunt majore, iar nelamurirea mea este urmatoarea: daca fac rezervare la o masa in club dupa o anumita ora paza o sa ii dea afara pe invitatii mei minori?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca se apuca sa-ti ia invitatii la raspundere din moment ce ai platit masa. Si daca arata si ei ceva mai matur, sa nu sara in ochi ca-s minori nu cred ca veti avea niciun fel de problema.

| Samariteanul a răspuns:

Nu,pentru ca sunt invitatii tai.Nu are nici o treba cu ei, atata timp cat tu ai platit mancarea si pentru ei.Acum depinde si de politica acelui local, insa nu cred ca i-ar da afara, mai ales daca sunt insotiti de un parinte.

| Nistor_Octavian_1994 a răspuns:

Salut!

Exista posibilitatea ca angajatii clubului sa ceara la intrare un act de identitate care sa dovedeasca faptul ca invitatii/cei care intra in club au peste 18 ani.

De asemenea exista posibilitatea ca politia sa faca raze si sa intrebe acelasi lucru. Din ce stiu, se poate ca prietenii tai sa mearga in club daca au acordul scris al parintilor.

Daca vrei sa-ti serbezi majoratul in Iasi si vrei sa-ti distrezi in vitatii cu o cabina foto pentru majorat, te pot ajuta!

http://cabinafotosm.com este cabina foto in Iasi, putem fi prezenti la evenimentul tau!

O primavara frumoasa!