| Mihaella1996 a întrebat:

Buna!love struck
MAINE ma duc la ziua unei colege si nu stiu cum sa ma imbrac, Ati putea sa imi dati niste idei?:-ss[Funda cele mai bunekiss]

Răspuns Câştigător
| BellaSomerhalder a răspuns:

Imbraca-te cat mai simplu si mai comod. O pereche de jeans, un tricou obisnuit si palton/geaca, depinde de ceea ce folosesti. Naturaletea este un lucru dragut, nu incerca sa fii extravaganta!

4 răspunsuri:
| JoMo a răspuns:

Eu zic sa iti pui o bluza viu colorata,daca se poate multicolora, cu o vestuta pe deasupra,fara machiaj excesiv,o fusta pana pe la geninchi si dresuri pe dedesub(daca suporti) daca nu niste blugi mai extravaganti,o coafura mai "pretentioasa",sofisticata, pantofi cu toc sau niste adidasi simpli(in ce te simti tu mai comoda), si accesorii(brose, bratari, manusi...gasesti tu), si pe unghii fa-ti un model mai... unicat, original. SUCCES!

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru JoMo):

De ce atat de extravagant? Cred ca s-ar uita lumea la ea ca la un unicorn. Adica, serios, cand vezi un unicorn, nu esti socat si in acelasi timp ai vrei sa-l mangai pe coada? Eu da!

| JoMo a răspuns:

Eu zic sa iti pui o bluza viu colorata,daca se poate multicolora, cu o vestuta pe deasupra,fara machiaj excesiv,o fusta pana pe la geninchi si dresuri pe dedesub(daca suporti) daca nu niste blugi mai extravaganti,o coafura mai "pretentioasa",sofisticata, pantofi cu toc sau niste adidasi simpli(in ce te simti tu mai comoda), si accesorii(brose, bratari, manusi...gasesti tu), si pe unghii fa-ti un model mai unicat, original. SUCCES!

| JoMo a răspuns:

Scuze ca am pus aceeasi intrebare de 2 ori dar nu am vazut ca s-a postatbig grin