| Nigrimi a întrebat:

Salut,scriu acest mesaj deoarece ma doare o tara spatele, am 15 ani si s-a intamplat ieri cand am stat in pat, am stat intr-o poziție rea si mi-e frica sa nu fie ceva consecințe. Cand merg sau fac ceva tot timpul stau drept si nu stau cocosat. Intrebarea ii: Ii ceva grav? Ce va avea consecinte sau ii doar asa temporar din cauza pozitiei rele avute?

1 răspuns:
| rumi36 a răspuns:

E temporal din cauza pozitiei, eventual pune pe cineva sa-ti faca masaj cu gel de la farmacie si daca persista pentru o perioada mai lunga du-te eventual la medicul de familie