| sweetgirl_2938 a întrebat:

Imi place de un baiat cam tot de varsta mea dar nu ne cunoastem. Il vad zilnic cand merg cu rolele e dragut il cheama Darius ( nu am aflat d la el numele) si se tot uita dupa mine si prietena mea.As vrea sa stiu daca ma placehappy. Cum sa fac? Eu is cam timida...am uitat sa spun am 13 anihappy spuneti-mi parerile voastre va dau fundoilaughing
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| asdfqw a răspuns:

Pai ai putea intai sa te imprietenesti cu el
asa vei putea observa din comportamentul lui daca te place
succes!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai, cel mai ok ar fi sa aflii unde merge, la o anumita ocazie, si sa faci ce poti sa ajungi si tu acolo, stiu eu, poate este o petrecere, ziua unui prieten comun sau asa ceva. Acolo fiind, vei putea sa intrii mai usor in vorba cu el.
Sau incearca sa-l contactezi pe mess.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pai nu se stie daca nu-l intrebi. Vrei raspunsul? Intreaba'L
BaftA,

Ashley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu uite-te si tu fix in ochii lui si vezi sau spune-i ca-ti place de el!

| Strawberry_2354 a răspuns:

Pai cand il vezi trebuie sa fii putin mai indrazneatawinking Te duci la el, il saluti, il intrebi ce face apoi il intrebi daca vrea sa mai vorbiti si sa va mai cunoastetiwinkingwinking Poate iti da si ID-ul lui de mess sau il rogi sa ti-l dea si mai vorbiti - sau un numar de telefon de ce nu? happy -. Apoi il mai inviti sa iesiti cu rolele sau etc. big grin Si odata ce esti prietena cu el te apropii din ce in ce mai mult happyhappy Apoi ii spui ce crezi despre el si faptul ca il placi. Si astepti si parerea lui despre tinewinking.