| Salut69 a întrebat:

Salut, sunt a 7-a si din cauza ca am ras isteric la o faza amuzanta in clasa mea si profesorul era langa mine, acest profesor mi-a scazut nota la purtare la nota 9(mi l-a trecut cu pixul).As putea sa nu mai am aceasta nota scazuta la purtare? Poate sa imi afecteze ceva aceasta nota?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ce profesori prosti. laughing Rasul e o reactie normala, cum naiba sa-ti scada media la purtare pentru atat? Incearca sa vorbesti cu dirginta, desi daca e cu pixul nu cred ca se mai poate face nimic. In general nu cred ca te afecteaza, nu cred ca se uita nimeni pentru scoala generala si sa te duci undeva sa ii intereseze de media la purtare.