| fabian12345326 a întrebat:

Salut, sunt baiat, am 15 ani si sunt clasa 8. Am lipsit aproape 1 luna de la scoala si au mai ramas ultimele doua saptamani (ma voi duce la scoala) diriginata a sunat-o pe mama si i-a zis sa se prezinte la scoala sa vorbeasca cu doamna directoare.
Imi puteti spune la ce sa ma astept?
Urgent va rog

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai imbulinat-o.

| fabian12345326 explică (pentru darrio2007):

Adica?

| darrio2007 a răspuns (pentru fabian12345326):

Adica, mama ta stie ca nu ai fost la scoala, acea perioada? Daca nu stie, ai imbulinat-o.

| Edw08 a răspuns:

La :
-pedeapsa
-pa pa bani
-bye bye calculator
-"dă telefonul încoace"
-"Ce? nimic stai și învață"

Roagă-te sa nu te lase repetent.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ai lipsit de la școală și mama ta credea că te duci la ore atunci poți să fii sigur că mama ta va fi foarte dezamăgită.
Va trebui să înveți, să vezi dacă poți recupera ce ai pierdut, să îți închei mediile pentru a nu rămâne pe vară.

| Donsavas a răspuns:

La câteva zile bune de invatat. Doar nu vrei sa rămâi repetent sau sa ai cele mai mici rezultate la examen, nu? Ar fi păcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce motive ai lipsit? Ai avut o problema medicala?