| Trap69 a întrebat:

Salut,sunt baiat, am 15 ani si sunt intr-o stare foarte proasta, Deci..ma atrag fetele, imi doresc sa fac sex, ma excita dar mi se pare foarte misto felul in care fac ele blowjob.Asa,la chip ma atrag doar unele,dar mi se pare ca si baietii sunt frumosi...Dar nu stiu cum sa zic, cand merg pe strada si nu ma gandesc la chestia asta nu am nicio treaba, adica nu ma atrag in nici un fel baietii, dar cand ma gandesc ma simt din nou la fel.Iar cand sunt in compania unor fete necunoscute ma intimidez foarte repede...

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bine, tipule, și care este problema? Faptul că te atrag și fetele și băieții te face să te simți ciudat? Ăsta ești tu. Iubește-te!
„Dacă nu îl omor, va porni războaie în toată Europa. Dar crima, cea mai odioasă dintre toate nelegiuirile. Ce ar spune Socrate acum? Toţi grecii ăia erau homosexuali, cred că dădeau nişte petreceri. Pun pariu că vara închiriau o casă împreună în Creta. A: Socrate e om. B: Toţi oamenii sunt muritori. C: Toţi oamenii sunt Socrate. Asta înseamnă că toţi oamenii sunt homosexuali. Eh, eu nu. M-au fluierat doar o dată nişte cazaci. Unii oameni sunt heterosexuali, alţii sunt bisexuali, iar câţiva nu se gândesc deloc la sex. Ăştia din urmă se fac avocaţi." (Woody Allen)
Uite că îți spun un secret, gândirea este totul. Ceea ce crezi tu despre tine, asta vor crede și ceilalți. Ceea ce crezi tu că vei deveni, vei deveni. Înțelegi?
Vizitează, te rog, aceste site-uri: http://www.stilmasculin.ro/......e-citesti/

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Poti fii bisexual. Nu e nicio problema sa iti palca ambele. Si mie imi plac unele fete, dar nu in felul acela.

| Trap69 explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

Dar baietii ma atrag doar cand ma gandesc la chestia asta, cand nu ma gandesc este ca inainte.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns (pentru Trap69):

Cand te gandesti la ce? Scuze, nu am inteles.

| Trap69 explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

Cand ma gandesc ca ma atrag si baietii, dar nu am fantezii

| UrsuletuChocolatiu a răspuns (pentru Trap69):

Nu prea inteleg ce vrei sa zici. Cand te gandesti ca iti plac te atrag. Oricum nu vad nimic rau.

| Trap69 explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

Nu prea stiu sa explic...dar de exemplu bisexualii de cine se indragostesc? pana acum am fost indragostit de 1 fata.