| Kleb a întrebat:

Sunt baiat am 16 ani si am o problema la piept, mai exact sternul este iesit mai mult in relief in stamga decat in dreapta...se vede urat mai ales cand port tricou, ce sa fac? Oare flotarile ajuta la formarea pieptului? Multumesc anticipat dau FUNDA URGENT

2 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

Mergi si tu la doctor sa iti zica de ce este asa. Si dupa stii cum sa "lucrezi" cu elwinking
Nu am mai auzit de un stern deformat...asa ca, mergi sa te vada cinevawinking

| Kleb explică (pentru ibaal):

Am inteles, problema e doar estetica, pe mine ma deranjeaza cum arata...in schimb nu am dureri sau mai stiu eu ce