| and2797 a întrebat:

Sunt baiat am 16 ani si vreau sa merg sala. Am ISOGAIN pentru cei ce stiu ce-i ala, imi puteti spune daca e bine sa consum asta si daca da in ce masura? Multumesc anticipa.big grin

1 răspuns:
| stef87 a răspuns:

Iti recomand sa eviti produse asa-zis pentru slabit/ energizante sau mai stiu eu ce altele pentru cresterea muchilor.
Apeleaza la gimnastica, alergare, sport (fara suprasolicitare!) si, sa nu uitam, mancarea (cat mai putine dulciuri, prajeli, carbogazoase etc.)! E pentru binele tau.