| Enache_Bogdan_1906 a întrebat:

Sunt baiat si am 14 ani. Vorbesc cu o fata ce are tot ce mi-am dorit mereu, nu cred ca e nevoie sa ii enumar calitatile. Totul merge perfect intre noi, problema este ca tatal ei e preot iar mama ei e viitoarea mea profesoara de religie. Ar trebui sa imi fac griji din cauza parintilor ei?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Taică-său te va pune să te spovedești zilnic!hee hee

| Mikay a răspuns (pentru floresdemayo):

Intre picioarele lui, saracu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu. oricum aveți doar 14 ani, nu se știe dacă o să fie o relație de viitor, deci nimic serios.

| Krixxus a răspuns:

Eu la 14 ani ma uitam la desene laughing) de fete nu mai zic