| anonim_4396 a întrebat:

Cine este preot? Am nevoie sa vorbesc cu un preot.

13 răspunsuri:
| Inferno a răspuns (pentru monstrulet):

Ala nu-i preot adevarat, e ateu.

| monstrulet a răspuns (pentru Inferno):

De ce strici surpriza?

| Inferno a răspuns (pentru monstrulet):

Ups. laughing

| William a răspuns:

Preoti gasesti la biserica nu pe internet.

| Inferno a răspuns:

Draga mea, sunt patriarhul Bartolomeu intai, care e problema?

| KidaBaa4 a răspuns (pentru Inferno):

Ideea era ca nu stiu sigur daca casa mea e bantuitalaughing si trebuia sa stiu. ca doar nu cautam eu preotii

| Miauti a răspuns:

Spune problema si poate te ajutam.

| MasterYoda a răspuns:

Sunt Multpreaextaziatul Teoctist Al Doilea. Cu ce iti pot fi de folos?

| vitbsk a răspuns:

De ce cauţi preoţii pe forum şi nu în locul lor de slujire?
Aici oricine poate alege orice titulatură, ce garanţie ai că vorbeşti cu un preot?
Caută răspunsurile la sursă.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Eo is!laughing
Spune ce-i draga mea:p
Sa te scot la un suc?

| ioana100 a răspuns:

Nu va mai bateti joc,dragi utilizatori, de aceasta persoana, ea va cerut ajutorul, nu sa radeti de el/ea...
Nu cred ca un preot are timp sa piarda timpul pe internet, pe site-uri de genul acest.Nu astepta sa vina el la tine, du-te de graba si poti vorbi cu el, iti recomand cu un preot-calugar, dar daca nu ai posibilitatea, mergi unde poti.

| Caluțcucorn a răspuns:

Buna sunt eu ma gasesti acasa pe la 21:00 - 4:00. Sa nu vi ziua ca te prinde iubitamea. laughing