| ZapacealaMotaneala a întrebat:

Salut.Sunt baiat si am 17 ani.De o luna am inceput sa fumez.Cel mai mult am fumat 6 tigari intr-o zi dar de obicei fumez 4-5 tigari pe zi.Stiu ca nu e sanatos si chiar vreau sa ma las dar nu prea merge.Deja am o jena in gat de la tigari, dar trag in piept.Ce sa fac? Sunt un adolescent foarte zapaciiiit laughing)

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

N ai ce sa faci! Nimeni nu ti poate spune ce sa faci si ce sa nu faci!
Totul trebuie sa vina din propria ta vointa! intrebai ce sa faci.,?
Iti recomand sa vizitezi cateva spitale unde sunt internati bolanvi de cancer in gat plamani smd.sad

| mont a răspuns:

Daca poti lasa-te, daca nu macar incearca sa te limitezi sa nu ajungi cu adevarat dependent de 1-2 pachete pe zi ca atunci chiar e nasol.

| dana12848 a răspuns:

Trebuie sa sa ai o vointa de fer. daca nu nu cred ca o sa te mai lasi.