| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sunt clasa 9 si sunt singur(nu la parinti).O colega din clasa mi-a zis sa vorbesc cu vreisoara ei(a bagat colega asta a mea vrajeli si vrea sa ne combine) care este clasa 6. Fata asta vrea sa ne intalnim la un suc sau ceva de genul dar azi doi colegi de ai mei au ras cand au auzit ca e clasa 6 dar dupa ce i-au vazut pozele de pe Instagram mare ciocan sculat ce aveau in pantaloni....Si acum nu stiu ce sa fac, sa ies cu ea sa incerc sa fim impreuna sau nu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace, este fetita mica, daca-i clasa a VI-a.
cauta-ti o fata din liceu cu tine!

| Catrice a răspuns:

Și ție îți pasa de ce spun aia sau îți place de ea?

| Plato a răspuns:

"Mare ciocan" e argoul pentru puță?
O sa presupun ca e troll, sa nu mi se faca scarba prea tare. Copilasule, băiețelule, cat timp te pune mamica la somnic, ar fi bine sa folosesti cuvinte mai mici.
Astept cu interes instagramul fetitei si numarul tatalui ei, daca se poate. Sa vezi acolo "combinație", joaca de-a protestul.

| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! happy Colegii tai cred ca sunt si ei niste obsedati sexuali. laughing (nu mai zic de tine) Frate, fa ce vrei, tu stii daca ti se scoala sau nu cand o vezi, nu noi laughing.Tu stii ce simti, doar nu ai fi vreun prost dela ce nu actioneaza decat dupa gura lumii. laughing Nu poti sa fi independent, nonconformist? Asa tot timpul o sa fi folosit.O spun spre binele tau.winking

| Mynameis93 a răspuns:

Nu ştiu cum să-ți zic, dar e cam penibil.Ce ați devenit voi.O fată de vârsta ta nu poți să-ți găseşti?
Faza cu instagramul.Din nou, penibil.La vârsta asta ar trebui să aveți mai mult prietenii, decât să vi se scoale "ciocanul" când vedeți o fată care n-are nici măcar buletin laughing)) sfatul meu este să o laşi în pace pe respectiva şi să îți vezi de şcoală.