| razaila a întrebat:

Salut.Sunt constipat de vreo 4 zile.Azi am luat 2 pastile de sannax pe la 5 dupa amiaza.Am mai luat o pastila pe la 10 seara.Nu s-a intamplat nimic. O fi ceva grav? oare o sa-si faca efectul mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| Dianné a răspuns:

MErgi la medichee hee. Nu ar fi ceva grav... oricum, consulta medicul de familie!
pwpicikisshee hee

1 răspuns:
| ºPishcotº a răspuns:

Trebuie sa astepti pana manie dimineatahappy. Si mie mi s-a intamplat. Am luat o pastila seara, si dimineata am stat pe wc vreo 2 orelaughing. Ceaohappy