| sopranaCadaverica a întrebat:

Sunt fata, am 19 ani si recent m-am intalnit cu un tip cu care ma stiu de pe net cam de 4 ani. A fost prima intalnire, el e mai mare decat mine cu vreo 12 ani. Nici nu se simte diferenta, intrucat putem discuta diverse subiecte.
La un moment dat I-am spus ca imi simt mainile reci, fara a bate vreun apropo, iar el, peste putin timp, mi-a luat palma intr-ale lui incepand s-o mangaie. Dar a facut asta continuu, fara sa se opreasca, chiar si dupa ce imi transpirase mana. Imi zambea vag si vorbea soptit. Credeti ca a facut gestul din pura politete? Sau exista o sansa sa ma placa? Ce reprezinta gestul?
Merci.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca se cam excitase.

| gemeni6226 a răspuns:

Foarte simplu:a simtit atractie sexuala fata de tine.Deci nu, nu era simpla politete e clar, politetea s-a transformat in atractie sexuala.

| sopranaCadaverica explică (pentru gemeni6226):

Cum poti argumenta o asemenea idee?!

| gemeni6226 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Am ani destui si cunosc foarte bine barbatii.

| christall a răspuns:

Nu, te place, vroia sa te seduca. Ai grija, cu tipi care fac asa vor sa te bage in pat.

| Ionut_Marian_1991 a răspuns:

Cu siguranta era o atractie sexuala....probabil sa excitat, stai atenta cu tipi astia

| DenisaDaniela a răspuns:

Gestul care l-am făcut, arată că îi pasă de tine, și că te place!