| CosminCosty28 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a9a pe profilul Mate Info Intensiv. Daca vreau sa ma fac it-ist sau programator la ce facultate ar trebui sa dau?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai doua optiuni mari si late
o facultate de informatica
sau o facultate de automatica si calculatoare daca vrei ceva mai mult decat software

| CosminCosty28 explică (pentru suntserios):

Imi poti da cateva nume si daca vrei imi poti spune care sunt cele mai bune de pe ambele optiuni!? Te rog!

| suntserios a răspuns (pentru CosminCosty28):

Nume de? ti am zis care sunt cele doua optiuni... ca le gasesti in mai multe orase e alta discutie.