| ROZzMania a întrebat:

Salut.Sunt intr-a 10 a si as vrea sa ma vad cu o boboaca(o cunosc dintr-a 5 a...) e foarte inteligenta si frumoasa,am vorbit cu ea intr-o zi si am avut o conversatie placuta,fara pauze in vorbit, uneori mi se parea ca doar eu vorbesc(ea imi tot punea intrebari).Cum sa o invit si unde.Nu vreau sa fiu ca toti ceilalti,prin cluburi,restaurante.M-am gandit la o plimbare in parc( e destul de linistit,seara cred ca ar fi romantic). Oare ii va placea? Ajutati-ma, mersi.

Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Daca o inviti in parc ar fi ok, ii cumperi un trandafir o prinzi de mana, ii spui ce simti pentru ea, si la final o conduci acasa unde va primi un sarut blushing
o plimbare de neuitat happy
Bafta!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu spui ca fata este si inteligenta, atunci varianta ta pica, ea te va refuza. Nicio fata putin isteata, nu neaparat inteligenta, va refuza ca prima intalnire sa aiba loc in conditiile descrise si dorite de tine. Intotdeauna, primele intalniri trebuie sa aiba loc in locuri ce nu sunt izolate, si nu in carciumi.

| PreaTareღ a răspuns:

Invit-o undeva prin parc vezi tu unde

| PrettyLittlePsycho a răspuns:

Cred ca ar fi foarte romantic daca v-ati plimba prin parc. Adica daca nu e genu' ala de fata profitoare. Oricum ai putea sa ii spui asa : "Hey, ai vrea sa ne plimbam prin parc? Aș vrea sa iti spun ceva. ". Si daca ea accepta, in timp ce va plimbați prin parc, vorbiți voi acolo, si cand o duci acasă sau cand ea pleaca acasa ii spui ca iti place de ea. Ar fi foarte romantic.
Mult succes!

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Trebuie sa vezi si ce il place ei, poate il place sa petreaca il cluburi, petrecerile, etc daca e asa varianta cu parcul pica.Eu zic sa incepi sa vorbesti cu ea pe facebook, wapp, mesaje, la liceu.Incearca sa te apropii de ea cu ajutorul prietenilor ei, sa glumesti(fetele adora un baiat care are simtul umorului, nu foarte exagerat) si dupa ce o sa fiti impreuna si o sa aveti o relatie stabila tu poti imbunatatii unele lucruri cu o plimbare romantica in parc, nu va lasati pacaliti de filmele alea dupa facebook cu romantisumul.Eu zic sa incepi sa vorbesti cu ea si in timp ce va cunoasteti mai bine sa ii dai de inteles sau chiar sa ii spui fata-n fata ce simti pentru ea!