| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la profesionala la liceu (Voievodul Mircea Târgoviște) și 2 elevi lipsesc de la școală cu săptămânile și la sfârșitul fiecărei luni, ei vin cu scutire medica și le sunt motivate absențele și i-au bursa, mie nu mi se pare corect deoarece eu mă duc in fiecare zi.Ce pot sa fac să le taie bursa sau sa nu le mai fie motivate absențele?

Răspuns Câştigător
| Chez0nz a răspuns:

Nu ai ce face in privinta asta, atata timp cat ei isi motiveaza absentele.