| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Salut,sunt licean, navetis si platesc la abonament lunar pt.transport 200-300 lei/luna. În urma cu 3-4 saptamani sa adoptat o lege conform careia abonamentul va fi decontat integral, si ce sa vezi in urma cu 2 zile, decontarea a fost de doar 70lei. Știti daca se va deconta integral macar luna cealalta?

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Deci sa iti fie clar scumpul si dragul nostru stat nu prea dispune de banii mie de exemplu mi se intampla si odata la 3-4 luni sa imi intre banii si ramaneam de multe ori fara bani si cand veneau veneau toti odata asa ca stai linistit ca pana la urma banii vor intra toti si integral deoarece s-a aprobat noua lege.