| Dragutzu_Adrian_1996 a întrebat:

Salut, Sunt un baiat prea cuminte cu fetele, ele imi zic sa fiu mai tupeist cu ele, nu pot, ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Δna a răspuns:

Un sfat: Cine te place, te place așa cum ești! Deci nu te lua după toți și toate. Poate cineva, undeva, așteaptă un băiat așa cum ești tu, care nu vrea să te schimbe :3

4 răspunsuri:
| CataZuzu a răspuns:

Ehhh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, este mult mai simplu sa fi tu insuti! De ce sa fi tupeist? Fi galant, de treaba, intelegator, asa cum esti tu, nu asa cum pretinzi. Totul va veni de la sine happy

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
E o problema care apare la multi dintre noi.
Trebuie doar sa crezi in tine, doar o viata traiesti si nu ai nimic de pierdut.
Nu inceta sa visezi niciodata, simte-te bine in pielea ta.Comporta-te frumos cu fetele, fa-le sa rada sa se simta bine, si vei fi foarte apreciat.
Trebuie sa ai curaj, si totul vine de la sine, nu e nimic greu.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| xBebee a răspuns:

E mult mai simplu să-ţi schimbi anturajul decât să te schimbi pe tine. Dacă vei fii prea tupeist cu ele poate vor spune că eşti nesimţit, pentru că nu te mai porţi frumos, poate vei exagera. Aşa că cel mai bine, după părerea mea e să faci ce crezi tu că e mai bine. Dacă ţi-ar plăcea şi ţie să te schimbi, încearcă pentru început câteva glume sau să te joci cu ele, să dai în ele în glumă gen o palmă uşor peste umăr, până vei prinde încredere şi vei devenii mai tupeist (asta doar dacă vrei şi tu să fii aşa). Baftă multă. Sper că ai înţeles ce vreau să-ţi spun :*