| Daniel_DaNni_1997 a întrebat:

Buna & Salut!

As dori si eu niste sfaturi cu trebuie sa procedez cu fetele.
Sunt un baiat prea cuminte. rusinos, timid, si am stat cu o fata si mi-a zis ca nu sunt tupeist cu ea,, si ne-am despartit, NU pot sa o las asa usor sad, O Iubesc foarte mult sad

Răspuns Câştigător
| DiidiiDuuda a răspuns:

Hei, asta nu trebuie sa fie un lucru de temut, baietii ca tine ar trebui sa fie apreciati, eu apreciez baietii care sunt mai timizi si nu tupeisti, daca ea vrea sex si mana pe fund si sani, problema ei, nu te schimba pentru nimeni, daca tu nu poti sa fi tupeist asta nu inseamna ca trebuie sa va despartit, cu trecerea timpului o sa devi si tu asa ''tupeist'' cum vrea ea. Las-o un timp, nu trebuie sa ii areti din prima ca esti tupeist pentru ca nici asa nu o sa ii placa deoarece zice ca din prima vrei sa ii pui mana pe fund s.a.