| MarioQWE a întrebat:

Salut, sunteti multi care dati bacalaureatul anul acesta. Vreau sa va intreb si eu ce credeti ca va pica la subiectul 3 la Romana? Pentru ce v-ati pregatit cel mai mult si ce credeti ca va pica?

3 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Cine n-a invatat va pica BAC-ul, cu siguranta.
Bafta! happy

| NimeniSiAtat a răspuns:

Cred ca va pica unul dintre cele trei tipuri de nuvela: fantastica, psihologica sau istorica.

| lory966 a răspuns:

Pai cred ca unul din cele 3 tipuri de nuvela: fantastica, istorica sau psihologica. Bafta, ca esti de-al meu, dai si tu bacu` anul` asta. laughing happy :* tongue big grin