| rapidistzu a întrebat:

Salut tovarasi big grin am si eu o problema cu facebook-ul,imi da "pagina negasita" cand dau pe pagina pe care vreau sa intru,si de pe alt facebook am intrat (am facut unul nou) dar nu primeste cererea de prietenie,mentionez ca nu ne-am dat block, ce e de facut? Funda + vot big grin multumesc :*

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Daca iti spune pagina negasita, ti-a dat persoana respectiva block. Incearca sa cauti numele persoanei cu cautarea de la FB. Daca nu apare, sigur e block.

| rapidistzu explică (pentru Radu284):

Nu ne-am dat block!