| Purandelu a întrebat:

aceasta easte prima intrebare pusa, am facut-o special pentru o fata, as vrea sa-i spun ca o plac foarte mult dar nu am curajul sa-i spun asta pentru ca sunt un papa lapte si cand incerc sa-i spun ca o plac ma balbai. Va rog frumos ajutati-ma, nu stiu sa dau funda dar daca imi place un raspuns, voi descoperi si tot veti primi FUNDA.

THX

Răspuns Câştigător
| kindofart a răspuns:

Vezi daca te ajuta asta: https://kindofart.wordpress.com/2012/11/14/cum-sa-i-spui-te-iubesc/
Bafta;-)

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poti sa ii scrii pe fb si sa va intalniti la un suc.

| RagnarokR a răspuns:

Scrie-i intr.un mesaj pe facebook, telefon, etc ce simti fata de ea si gata.