| Anonim53220 a întrebat:

Am vazut alti baieti ca ei se duc asa la fete si le pun mana pe bulane etc. Dar eu parca incerc sa le respect sa fiu mai temperat schiar daca sunt "pornit" uneori...dar culmea, tot ei au mai mult succes...ele par putin deranjate dar parca nu stiu, le place putin, n-am idee.Ar trebui sa ma schimb? Nu sunt eu papa-lapte sau ceva mai sunt si eu dilau uneri happy dar nu stiu ce sa fac.

Astept in special de la fete raspuns, dar orice sfat e bine primit!
Multumesc!

23 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Le place pentru ca si-n ele urla hormonii si-s genu de fete ca baietii care le ating. O fata care se respecta nu apreciaza asa ceva si nici pe cel care face asta. au ei altceva de le atrag, nu faptul ca le ating. Probabil au o atitudine interesanta, masculina, puternica care le atrage si le face sa treaca cu vederea gesturile astea

| Emma30555 a răspuns:

Fetele vor sa fie respectate dar le place și sa fie băgate în seama și o atingere mai finuța care sa nu fie grosolana, adică tachinare, oricum ele nu ți vor permite în principiu, dar e ca jocul de copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care se duc si pun mana pe bulane is animale si nu stiu alta metoda de agatat.

| 90210 a răspuns:

Iti spun din perspectiva unei fete. Niciodata, dar niciodata o fata care se respecta si care merita efortul de a cuceri si de a avea o relatie cu ea n-o sa fie impresionata ca o atingi tu pe fund sau pe picioare. Asta merge doar la parasute. Mie daca mi-ar face un tip necunoscut si sincer chiar si cunoscut asta cred ca i-as da o palma peste ochi. Cu respectul ajungi departe. Eu am iesit la o intalnire cu un tip care mi-a pus mana pe fund. N-a mai existat o a doua intalnire. Normal ca nu sunt vreo ciudata si ca si eu vreau sex, dar nu se face asa. Sa te cunosti cu persoana si dupa poti sa pui mana unde vrei laughing

| FelipeR a răspuns (pentru 90210):

Vezi ca am postat si eu o intrebare care se potriveste cu ce ai zis tu, o tipa a vrut sa ne vedem si ea m-a provocat sa ii pun mana pe fund stiind ca imi place si a doua zi a spus ca nu a fost ok, sunt curios ce părere ai, găsești întrebarea cu toate detaliil, tot la categoria asta mai jos, începe cu "o aventură pe jumatate"

| Anonim53220 explică (pentru FelipeR):

Ti-am vazut intrebarea, fata aia facea asa doar sa ii faca in ciuda fostului, nu era dupa relatii, la mine e doar chestia asta cu unii baieti care se comporta cu fetele nu cum ar trebui dar totusi au succes la ele....ciudat

| FelipeR a răspuns (pentru Anonim53220):

Da de unde stii ca au succes? I ai văzut tu ca au facut sex cu vreuna sau ca is in relatie, asa si la mine in liceu multi se dădeau mari gagicari dar toți erau virgini si tot ce primeau de la fete era cate o înjurătură sau o palma

| DanyDav a răspuns:

Din ce am vazut, fetele stiu exact ce vor, trebuie sa fii atractiv si mai deosebit, sa iesi putin din tipar si vin singure.

| FelipeR a răspuns (pentru DanyDav):

Te contrazic Dany, mai deosebit si iesit din tipar am fost si eu cand eram la scoala / liceu si eram vazut ca un ciudat total neatractiv si poate putin nebun.

| DanyDav a răspuns (pentru FelipeR):

Probabil trebuie sa te si afli in preajma persoanelor potrivite, poate sa ai si noroc, nu stiu exact dar eu nu ma pot plange la capitolul asta! Uneori chiar ma simt abuzat de fete.

| FelipeR a răspuns (pentru DanyDav):

Cred ca nici tu nu crezi ce ai zis laughing

| DanyDav a răspuns (pentru FelipeR):

Crezi ce vrei.

| FelipeR a răspuns (pentru DanyDav):

Bai Dany, o sa repet ceea ce am scris in raspunsul anterior, "si la mine in liceu multi se dădeau mari gagicari dar toți erau virgini si tot ce primeau de la fete era cate o înjurătură sau o palma" si nu numai in liceu, si acum am tovarasi care "maaama! atatea gagici frate nu mai am timp de mine ma, ma cauta imi dau mesaje" si in realitate numa ei le cautau pe ele non stop si le stresau, dar nu si ele pe ei...asa ca, pana nu aduci dovezi, e degeaba tongue

| DanyDav a răspuns (pentru FelipeR):

Ca esti cam frustrat este problema ta, probabil asta e si motivul pentru care fetele tin distanta de tine.

| FelipeR a răspuns (pentru DanyDav):

laughing LOL! Bai fratioare las-o in P l m, eu sunt REALIST, nu frustat, frustrat e un tip care se lauda ca e inconjurat de gagici care il cauta peste tot, asa ar vrea sa fie si zice asta ca sa se simta mai increzator pe sine, unu care chiar ii bun pe femei nu zice asa ceva, cauta sa ascunda ca sa nu para un afemeiat sau un tip de moravuri usoare! Stai cuminte ca nu vorbesti cu pusti de 15 ani aici tongue

| FelipeR a răspuns (pentru DanyDav):

Si degeaba scrii lauda aiurea
Cand pe altii ii doare in ***a
Toate urechile is surde cand iti dai drumu la gura
Nu o sa schimbi nimic vreodata, si tu iti exprimi maschat frustrarea
Ca nu poti sa o tii captiva, si te cam inunda starea

| DanyDav a răspuns (pentru FelipeR):

Vorbesti de parca m-ai cunoaste! LOL
Asta e parerea ta, esti liberi sa crezi ce vrei, fiecare cu viata lui si cu ghinioanele lui.

| DanyDav a răspuns (pentru FelipeR):

Eu doar mi-am spus parerea, ti se pare tie ca ma laud?
La ce bun?
Aici facem schimb de pareri anonim, nu vad dc s-ar lauda cineva!

| FelipeR a răspuns (pentru DanyDav):

Mersi pentru parere, dar nu e cazul sa ma faci pe mine frustrat si tu sa te lauzi ca ai fete, ca nu ai nicio dovadă că e asa; si eu pot spune orice

| Georgexyz99 a răspuns:

Din ce am vazut, multe fete sunt proaste si cand isi aleg partenerii, se dezactiveaza cerebelul, se activeaza pasarica, ele trag mai mult la "jmecherii" cu experienta, bolid, bani etc. iar apoi tot ele au tupeul sa se planga ca toti sunt niste jeguri de oameni dupa ce au fost tratate ca pe niste masele stricate.
Daca nu ai mai avut pana acum o prietena, atunci esti un caz pierdut. E doar o treaba de mentalitate, stil de viata si invat. Daca te-ai invatat o viata sa fii singur si nu in preajma lor inca de cand erai mic, sa socializezi, sa glumesti cu ele, sa fii amuzant etc, si sa interactionezi cu ele la modul lejer, atunci ia-ti adio. Asta si daca poate esti virgin si fara experienta. Pentru ele vei aparea doar un ciudat si nimic mai mult, te vor baga in Friendzone. N-o sa stea nici macar una dupa tine sa apuci sa te obisnuiesti cu ea, cu o femeie langa tine. Daca nu stii sa o distrezi si sa ii faci toate poftele, si sa-i oferi toate cele, si sa-ti pui sufletul pe tava, atunci iti da discard din secunda 2, nu are ea timp de tine si de lipsa ta de "experienta". La ele conteaza doar prima impresie si aia sa fie de viata buna. E o vreme si o varsta de experimentat si a interactiona cu ele, sa te obisnuiesti cu ele. Iar limita maxima este 29-30 de ani, cand ceasul biologic te va da peste cap si isi va cere toate drepturile. Daca ai pierdut un oricare tren al vietii, de acolo doar in jos te mai duci, incet incet te vei indeparta de subiect si la fel si ele se vor indeparta de tine.

| FelipeR a răspuns:

Khromax, in primul rand cati ani ai tata? Intrebarea ta e extrem de copilareasca si inocenta, am o idee cum ca esti la o varsta cand nu ar trebui sa te preocupe fetele, inca!
Dar ca sa iti dau un raspuns si sa nu fiu naspa:
DEPINDE DE FETE! Lafel cum baietii sunt de multe feluri, fetele si de mai multe feluri, unora s-ar putea sa le placa, unora nu, trebuie tu sa iti dai seama cui i-ar placea si cui nu, in functie de fata si comportamentul ei, de aia zic, poate nu esti pregatit de fete inca, nu o lua in nume de rau.

| Feelmeunderyourskin a răspuns:

Fetelor le plac barbatii hotarati care nu se ascund dupa anumite lucruri, le plac atunci cand le spun lucrurilor pe nume, putin tupeisti dar in sensul bun, carora nu le este rusine de faptul ca le place de o fata. Ar trebui sa fii mai dezghetat si mai "bagacios", si le place mult cand primesc atentia, si daca este in joaca sa le pui mana dupa umeri unor fete li se pare ceva ok, dar sa nu para ca ai vrea sa fii impr cu una daca nu vrei asta. Fii hotarat si nu mai fii rusinos sau asa

| Basilio a răspuns:

In experienta mea, o fata ii place sa ii pui mana pe bulan doar dara esti impreuna cu ea sau aveti o relatie de prietenie, in rest, sa NU faci asta.