| EleonorM a întrebat:

Acum 2 saptamani am cumparat de la Stradivarius o jacheta de blugi insa vroiam sa o schimb pe alta culoare. Jacheta am pastrat-o pentru scoala, nu am purtat-o si inca mai are eticheta cu pretul cu tot iar eu inca mai am bonul de casa.
Vroiam sa stiu daca pot sa ma duc la ei la magazin si sa le cer sa-mi schimbe produsul pe alta culoare?

1 răspuns:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Da poti, dar depinde si de garantie, daca o poti returna in mai mult de 2 saptamani.