| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 saptamani am vorbit cu o fata... ne-am dat intalnire si din prima ne-am sarutat... cand am ajuns acasa am pus pe fb intr-o relatie.Bun, acum eram impreuna si eram fericiti, a 2 zi era suparata nu stiu ce avea nu mi-a spus. a inceput sa imi spuna ca mai bine luam o pauza ca nu simte aceleasi sentimente pe care le am eu adica sa tin la ea. si am lasat-o moale nu am mai cautat-o asa des, acum inseara cand vorbeam normal imi spune ca ii port grija prea mult ca nu stiu ce. si i-am spus sa imi mai dea o sansa. dar ea " sansa asta puteai s-o cladesti singur " Nu stiu ce sa fac vreau sa fiu cu ea straight face

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Lasa fata un timp sa se linisteasca poate o fi suparat-o ceva, apoi incearca sa o recuceresti