| cracklf97 a întrebat:

Salut tpu..Acum 4 zile am cazut cu rolele si mi-am fraturat antebratul(dubla fractura deschisa)..Am fost la spital si mediccul a incercat sa imi puna oasele la loc dar nu a reusit. Operatia ci tijele a durat 2 ore jumate si a zis ca e grav.dar urmatoare zii mi-a facut radiografie si mi-a zis ca oasele sunt super ok si ca pot sa plec acasa(si dupa 2 sapt sa ma intorc pentru radiografie)..Stiu ca sunt grabit dar exista vreo sansa sa-mi revin in 2 sapt daca beau mult lapte si mananc fructe zilnic?

1 răspuns:
| adry2001 a răspuns:

Asta nu stiu, dar sunt curioasa ce legatura au laptele si fructele cu un antebrat fracturat?