| Piromanu a întrebat:

Acum cateva luni unu-l de pe site imi zicea ca ajung gunoier!
Nu ma laud am plecat in Spania si am gasit un Patronu om de afaceri si muncesc la el pe 2000 de euro sofer si paza uneori!
Am 1.87 Nu prea facut!
Da am o problema mare Ma plictisesc prin Spania cu 4 clase te poti angaja undeva sau doar la persoane fizice >\?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Daca castigai cu adevarat 2000 euro, nu ne intrebai daca iti poti gasi de lucru cu 4 clase.
Spaniolii cu studii se plang de criza si tu cu 4 clase, castigi 2000 euro pe luna... si vrei mai mult de atat? Incep sa ma indoiesc cum ca ai fi plecat in strainatate.

Think before you speak.

| Piromanu explică (pentru Ronnix):

Salut omule Am plecat ca aici chair nu te baga nimeni in seama cu 4 clase dar acolo e alt treaba si muncesc la Patronu fe firme il duc unde are nevoie si paza nu mai mult de 3 ore pe zi |! Ma plictisesc in rest si as vrea inca un loc de la 7 8 dimineata pana la 6 7 seara ca de la 6, 7 seara plecam!

1 răspuns: