| Piromanu a întrebat:

Salut Pretenashii mei laughing
Unde gasesc in Spania De la 7 Dimineata pana la 5, 6 seara de munca sunt Baiat
Eu muncesc la un patron sofer da el sta mai toata ziua si ma plictisesc
Stiie cineva Un restaurany ceva?
Mai un tovaras cu mine si inca nu are si amundoi avem 4 clase
Si el inca nu a Gasit asa ca am apelat la un Blog!

Sa-mi Scuzati Categoria de e populara |!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu gasesti nimic pana nu isi revine piata muncii la normalitate, poate dupa 2 ani va fi mai bine daca nu ne halim unghiile de foame.

| Piromanu explică (pentru mgtow):

Salut Iti multumesc pentru raspuns eu am de Munca Sofer cunosc Spania de 6 luni de zile laughing Da ma conduce "GPS"!
Dar vrea sa gasesc si unu-i tovaras de-al meu Un loc de munca e mai firavlaughing(slabut) I-am zis chelner dar Nuj!
In Romania e Bine cum mai e?

| mgtow a răspuns (pentru Piromanu):

In tara am cautat de munca ca sofer si nu am gasit pentru ca vor numai cu vechime, de munca in alt sector e dar tot cu vechime vor doar nu inteleg ca si incepatorii au un inceput sant batuti in cap. Acum ma aflu in Spania cu dumnezeu inainte sper ca voi gasi ceva pe autobuz sau camion, trailer.

| Piromanu explică (pentru mgtow):

Salut Iti multumesc Foarte Mult ca ai raspuns!
Dar Sa dus pana la uram chelner cu 1100 Euro
Este bine 1
Dar iti dau un sfat eu is de 6 luni in Spania nu Cunosc Strazile si astea dar m-ai ajutat Dumnezeu sa Gasesc la un om de Afaceri asa ca te indrum sa te Bagi sofer la Un on de Afaceri Persoana fizica nu Juridica adica la Lege!
Ei si mai multi bani si Ai mult tip liber eu am am 19 ore din24 libere asa ca Mult Sucees la Cautare Lokului de munca!

| Piromanu explică (pentru Piromanu):

Scuza-ma am scris pe telefon scuze greseli gramaticale!