| Anonimuuuus a întrebat:

acum o luna, m-am certat cu 2 dintre cei mai buni prieteni, dupa, unul dintre acei prieteni m-a rugat sa-i spun un secret, ce apartinea celei mai bune prietene. Dupa aceasta, m-am certat cu cea mai buna prietena si am ramas certat si cu ei, si cu prietena aceea. Partea naspa e ca m-am certat cu acea prietena, deoarece am zis la acei 2 prieteni (cu care stiu clar ca nu mai dau vorba) un secret. Si as vrea sa ma impac cu ea.
Cum as putea sa ma impac cu ea? Vreau sa va spun ca am 15 ani si trec in a 9 a. Ofer Fundă!

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Cine crezi că ar mai avea încredere în cineva care divulgă secretele?
Cere-i iertare, poate ai noroc.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Poate înveți cu ocazia asta că de aia ți se spune un secret CA SĂ NU-L MAI ZICI. oamenii ca tine merită să nu fie băgați în seamă