| SoferTir a întrebat:

am 12 ani jumate sunt baiat si 1.65.Apox asa ce inaltime voi avea cand ma voi opri din crestere?

2 răspunsuri:
| chEEEmicaL a răspuns:

2 metri 50 laughing De unde sa stim noi ce inaltime vei avea tu,depinde cum te dezvolti, n`avem noi de unde sa stim, dar daca acum ai 1.65 o sa fii destul de inalt... Spor la crescuthee hee

| TDman a răspuns:

Nimeni nu-ti poate spune ce inalime vei avea cand te vei opri din crestere. Sunt mai multi factori care influenteaza asta. Un doctor ti-ar putea raspunde cel mai bine.