| vladlove123 a întrebat:

am 12 ani si ieri mi-am ras mustata cu un aparat dala (gilette) si am auzit ca acum o sa imi creasca mai repede. E bine ce am facut?

Răspuns Câştigător
| denisseioana a răspuns:

Nu prea e bine. esti prea micut si barba ta nu e dezvoltata. mai degraba e puf in din ala..iti va creste si mai repede si mai deasa! acum asta e..las-o sa creasca si vezi daca e cu mult diferita fata de ce ai avut pana acum. daca nu, las-o asa nu o mai rade. daca creste mai repede si mai deasa, de acum va trebui sa faci chestia asta regulat.happy te pup si sper ca ti-am fost de folos! funda?big grin

| vladlove123 explică (pentru denisseioana):

Pai normal ca iti dau funda nu asa am promis

| denisseioana a răspuns (pentru vladlove123):

Pai nu mi-ai dathee hee

3 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Ee, nu e problema. chestia e ca daca te razi parul creste mai gros dar nu creste mai repede din cauza ca te-ai ras, va creste mai repede din cauza ca te maturizezi. si eu am inceput sa imi rad mustata la 13 ani si acum, dupa 2 ani, nu e mult mai groasa si nici nu imi creste in 2 zile, trebuie sa o las 1 saptamana sau 2 ca sa creasca mai grosuta.