| Neymar2 a întrebat:

Am 13 ani, si o inaltime de 1.75. Port la picior 42 - 43. Ce sa fac sa nu mai cresc... deoarece nu vreau ca la 20 ani sa am 2 metri...

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Nu te ingrijora.sunt de aceeas varsta cu tine si toti cunoscutii care ma vad pe strada imi pun clasica si nemuritoarea intrebare:
„Mai ai de gand sa cresty?laughing".nu este un motiv de ingrijorare.Nu ai cum sa „te opresty din crescut". corpul tau se modifik in timp.

P.S.:eu am 1, 65 si port 39-40.Nu trebuie sa fii complexat/a de acest lucru.Este mai bine sa fii cel mai inalt decat cel mai scund, CREDE-MA!winkingSper ca te-am ajutat.bye bye:p

| ravanoos a răspuns:

La 13 ani ai 1.75 si 42 la picior? eu am doar 11 ani si am deja 1.70 si 44 la picior.Si eu sunt un fel de, gigant''. Noroc ca nu sunt slab ca este unul de vreo 14 ani se e fff inalt+ca e ffff slab si ii spunem surubel.

| AislinnLowery a răspuns:

Nu o sa mai cresti mult. nu-ti face probleme.

| Alexandrumar1 a răspuns:

Ma cap sec nu te-ai gandit sa practici basketul.o sa fii un lider s-ar putea sa ajungi candva cu multa ambitie. oricum asta e tempoarr pe la 14 ani s-ar putea sa cresti ft lent.