| Anonimul1233 a întrebat:

Am 14 ani(pe 5 august ii implinesc) si incepe sa imi creasca de la perciuni in jos par, pe gat, par sub buza de jos, mustata(pana acum eu luam mustata(de fapt, mama) cu ceara) si cand mergeam la frizer imi lua el parul dar nu pot sa ma duc saptamanal la frizer... Ce sa fac? Sa incep sa ma barbieresc?(sunt mai copil si nu imi place schimbarea asta)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Barba - o laşi creşte, o razi iar creşte deci decizia e a ta

| Jannah a răspuns:

Multi inainte.

E normal sa iti creasca „ puful ", de la varsta asta nu ai barba, cum nici eu la 16 nu am barba.

Trebuie sa inveti sa te barbieresti ( daca nu vrei sa ajungi in situatia mea sa te duci la frizer )

| Anonimul2004 a răspuns:

Iti creste barba si parul la organul genital din din cauza
pubertatii..La fel si la mine.Iti cresc cosuri pe picioare si pe fata