| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani, 1, 80 inaltime si cam 60kg. Sunt cam slab,mai ales in partea abdomenului,la picioare sunt ok. Ideea e ca vreau sa iau in greutate, si dupa sa ma apuc de sala sa fac niste muschi, zic de ce nu.Ce imi recomandati pentru luat in greutate?

5 răspunsuri:
| mbzba a răspuns:

Multe mese pe zi cate putin, bogate in carbohidranti

| Cosmin86 a răspuns:

1. sala
2. 4-5 mese pe zi, bogate in proteine si carbohidrati ( nu ciorbe si alte prostii )

| RroxXyaa a răspuns:

Cred că o alimentaţie corectă şi eventual niste suplimente de vitamine vor rezolva situaţia.

| R0berTo a răspuns:

Depinde...dacă aşa ţi-e felu` n-ai ce face dar incearcă să mănânci sănatos. EXCLUS CIPSURILE.AAA şi sport, fotbal cel mai convenabil.

| Cosmin86 a răspuns (pentru R0berTo):

Esti complet pe langa