| CostyMe a întrebat:

Am 15 ani, am 1, 80 si 50 de kg. Mananc, dar degeaba ca tot nu ma ingras. Am niste maini slabanoage si nu stiu ce sa fac. Ajtati-ma va rog! PS: rog raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| Muffinss a răspuns:

E bine să te duci la un medic nutriționist, sau dacă nu, fă-ți o dietă bazată pe carbohidrați, proteine, grăsimi. Sunt foarte multe astfel de diete, te ajută mult Internet-ul!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport de masă și o alimentație diversificată, nu uita și de hidratare.
Pa, pa.