| Danutz_Dan_1997 a întrebat:

am 15 ani si azi am dat un pumn la un fost coleg si l-am lovit destul de rau in ochi, acesta s-a invinetit iar el a depus plangere impotriva mea, intrebarea mea este: cam cat ar trebui sa platesc amenda sau se sfarseste totul cu un avertisment de la politie?

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu o sa primesti amenda.

| Wary_Forsaken_2001 a răspuns:

Nu iti face griji, daca nu l-ai orbit ( sau ceva de genu ) si daca e prima plangere facuta impotriva ta se sfarseste totul cu un advertisment si cu morala de la diriginte big grin...

| humuhumunukuakuapua a răspuns:

Se va sfarsi cu avertisment cel mai probabil la prima abatere.