| Mihai_George_1997 a întrebat:

am 15 anii si tocmai am terminat generala si tocmai am dat la liceu si nu stiu de ce sport sa ma apuc Eu as vrea box sau Judo ceva. Voi? De ce ma sfatuiti sa ma apuc? Cea mai buna idee primeste FUNDA

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Si eu am facut box si crede-ma e munca grea.
Daca vrei sa te apuci de box trebuie sa ai rezistenta, ambitite si sa nu fii fricos asta e un dezavantaj in box.
De obicei e pentru persoane mai dure acum nu stiu daca tu esti sau nu.

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Daca vrei sporturi de contact intr-adevar Boxul ar fi cea mai buna optiune si chiar MMA-ul asta fiind si mai dur. Dupa parerea mea cel mai bun sport care nu implica contactul fizic ar fi TENISUL cu care poti ajunge si departe daca esti bun.

| Mihai_George_1997 explică:

Vreau sa va spun ca nu ne aparat lupte... dar un sport usor de practicat si frumos

| wrApe a răspuns:

Lupte grecoromane, lupte de strada, lupte libere, box bft

| razicopilprost a răspuns:

Sincer eu nu iti pot spune ce sa faci cu viata ta...insa am o idee:daca iti place boxul, practica-l.fa ceea ce vrei tu sa faci si ce iti face placere tie...

| DeeDeeGym a răspuns:

Tenis,volei,baschet,inot,arte martiale.Depinde ce iti place.